САНИТАРНА СОСТОЈБА (COVID-19) СООПШТЕНИЕ
koristeni

Совршена можност да купите користено возило во одлична состојба!

За сите користени возила во рамките на оваа понуда, Peugeot гарантира за:
● оригиналното потекло,
● впишаните километри и
● исправноста на возилата.

Сега имате избор!

Peugeot 207

1.4MPI 95kc

Година на производство: 2009
Изминати километри: 121.500 km
Цена: 4.200 € (259.560 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS, мануелен клима уред, серво управувач, 4 воздушни перничиња,централно заклучување со далечинско, патен компјутер,радио со CD, предни светла за магла, електрика на предни стакла, електрично подесување на ретровизори, мултифункционален управувач, металик сребрена боја

Peugeot 508

GT-Line 2.0 BlueHDI Stop & Start EAT8 177 KC

Година на производство: 2019
Изминати километри: 6.880 km
Цена: 38.300 € (2.366.940 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+CSD+ASR+AFU+REF+LKA+AEB+FCW, автоматски двозонски клима уред, повеќенаменски радар, 6 воздушни перничиња, седишта обложени со превртена кожа, активна контрола на потпирање, 19” алуминиумски фелни, Full LED предни светла, Мултифункционален екран на допир од 10” во HD, навигација со Mirror Link, Ергономски предни седишта (Aktion fur Gesunder Rucken), патен компјутер, темпомат, радио со USB + Bluetooth, комплетна електрика, hill assist, 3D LED задни светла, мултифункционален управувач, металик црна боја.

Peugeot 508

Active 1.6HDI 120kc BMV6

Година на производство: 2015
Изминати километри: 62.500 km
Цена:13.900 € (859.020 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP,+REF+AFU,автоматски двозонски клима уред, серво управувач,6 воздушни перничиња,централно заклучување со далечинско,патен компјутер,темпомат,радио со CD+Bluethoot со 7” екран на допир, алуминиумски фелни 16”,комплетна електрика,hill assist,сензор за дожд и автоматско вклучување/исклучување на светла,мултифункционален управувач,металик боја

Користени возила од други брендови

TOYOTA Land Cruiser

3.0 Diesel AVT 4x4

Година на производство: 2010
Изминати километри: 227.400 km
Цена:26.000 € (1.606.800 ден.)

Дополнителна опрема:

Комплетен кожен ентериер,систем за лесен влез во автомобилот преку автоматско пoдесување на воланот при излегување и влагување, сончев кров, монитор преклоплив на таванот,кутија за ладење во централниот потпирач за раце,автоматски клима уред, 8 воздушни перничиња, борд компјутер (надморска висина, компас...),Навигација, алуминиумски фелни 18’’, предни светла за магла, мултифункционален екран на допир од 8”,,грејачи на предните седишта,7 седишта, електрично подесување на предните седишта со меморија,мултифункционален управувач со декорација кожа и дрво,металик темно црвена

Mitsubishi Outlander

Instyle 2.2 D

Година на производство: 2015*
Изминати километри: 8.500 km
Цена: 29.500 € (1.823.100 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP, автоматски клима уред, навигационен уред, 7 кожени седишта, грејачи на седишта, LED светла, камера за помош при паркирање, активен темпомат, систем за предупредување за ненамерно напуштање кол.лента, отклучување и стартување без клуч, радарски систем за одржување на брзината, радио со CD + дополнително озвучување, 6 воздушни перничиња, 4 x 4 со заклучување, затемнети стакла, електрика на ретроивизори, активна гаранција
*Дата на прва регистрација 01.2016.

Nissan Navara

2.5D 170kc 4x4 N1 (товарно) AUTO

Година на производство: 2008
Изминати километри: 198.100 km
Цена: 11.800 € (‭729.240 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP, автоматски клима уред, серво управувач, 6 воздушни перничиња, централно заклучување со далечинско, грејачи на предите седишта со електрично регулирање, патен компјутер со висински параметри, радио со CD, кодирано стартување, електрика на предни и задни стакла, металик боја на каросеријата.
*товарно моторно возило со повраток на ДДВ